Partnerzy:

Poniżej lista naszych partnerów z którymi współpracujemy:

Schody-Drewmet

Producent schodów i balustrad. Oferuje schody drewniane, schody na beton, schody samonośne, schody półkowe, schody ażurowe, schody wewnętrzne, schody zabiegowe (jedno i wielozabiegowe), balustrady drewniane oraz poręcze.

mgr inż. Karol Kopeć

Firma z województwa małopolskiego oferująca m. in. plany konserwacji i dokumentacje konserwatorskie, nadzór nad pracami konserwatorskimi przy drewnie, badanie stanu drewna rezystografem oporowym, ozonowanie drewna zabytkowego oraz dezynfekcję obiektów zabytkowych.

House Service

Młoda, prężnie rozwijająca się firma z Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie) oferująca wysokiej klasy meble na wymiar, kuchnie na zamówienie, meble wolnostojące i szafy, oraz kompleksowe wykończenie wnętrz. Zaangażowanie w pracę, solidność wykonania i atrakcyjne ceny to ich domeny. Polecamy.

PBStol - Przemysław Borkowski

Firma z Białegostoku będąca producentem mebli najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Wywodzi się z rodzinnych korzeni co daje gwarancje, że powierzacie Państwo wykonanie swoich mebli prawdziwym fachowcom. Powstała z myślą o dostarczeniu funkcjonalnych i ergonomicznych mebli na wymiar i schodów.